کارگروه عدالت و پیشرفت شهرستان ورامین

کارگروه شهدای گمنام شهرستان

کارگروه عدالت و پیشرفت شهرستان ورامین

کارگروه شهدای گمنام شهرستان

کارگروه عدالت و پیشرفت شهرستان ورامین

امام خامنه ای:
ما به دنبال الگوی مطلوب و آرمانی خودمان هستیم، که یک الگوی اسلامی ایرانی است؛ از هدایت اسلام سرچشمه می گیرد، از نیازها و سنتهای ایرانی بهره می برد؛ یک الگوی مستقل. البته امروز محققین و صاحب نظران تلاش های فراوانی هم دارند می کنند برای اینکه این الگو را تدوین کنند
مردادماه 92

بسم الله الرحمن الرحیم

بحث از چگونگی نصرت امام زمان(عج­ الله ­تعالی ­فرجه) است. این جلسه با تبیین این مسئله در بین طلاب حوزه علمیه امام خمینی(رحمه ­الله) کرمانشاه برگزار شده است. و به این سوال پاسخ می دهد که برای نصرت و یاری حضرت ولیعصر(عج­ الله ­تعالی ­فرجه) در عصر حاضر چه می توان کرد؟ برای نصرت حضرت حجت(عج­ الله ­تعالی ­فرجه) باید به مسائل جامعه پرداخت و برای حل مسائل نیازمند فهم صحیح و کامل از مسائل انقلاب هستیم. در این جلسه بحث تحمل ولایت حضرت ولیعصر(عج­ الله ­تعالی ­فرجه) در نماز تعلیمی امام حسن عسگری(علیه ­السلام) به مردم قم تبیین می ­شود و حجت الاسلام کشوری ویژگی­ های منتظرین واقعی را تبیین و تشریح می ­کنند. 

الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت به معنای چگونگی پاسخگویی به مسائل امروز جامعه توسط دین مبین اسلام است که با 81 یک مسئله دیده شده است که بحث شیوه قانون‌گذاری بعنوان یکی از مسائل مطرح در اولین نقشه راه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مورد بحث و بررسی واقع می شود. اشکالات وارد بر نحوه قانون ­گذاری فعلی یکی از مهمترین مباحث مطرح در این جلسه است. راه نصرت حضرت ولیعصر(عج­ الله ­تعالی ­فرجه) در عصر حاضر، قیام و جهاد برای حل مسائل انقلاب اسلامی جمع­ بندی نهایی این جلسه است.

از اینجا این متن را می توانید دریافت کنید